PARSİYEL NAKLİYE

Metronak Uluslararası Taşımacılık Grupaj ve Parsiyel taşımalarda en kaliteli hizmeti verebilmek üzere, özellikle Avrupa, Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetleri ülkelerine parsiyel nakliye konusunda uzmanlaşmıştır.

Nakliye sektöründe yükün net bir tanımının yapılamayacağını kabul eden anlayıştaki Metronak ebat , kilo ,mal cinsi farkı gözetmeksizin tüm nakliye ihtiyacınıza cevap verebilecek taşıma sistemi için tüm adaptasyonunu tamamlamıştır. Bu yüzden parsiyel yüklerinizle ilgili hiçbir sıkıntı çekmeyeceğiniz iş ortağınız olduğumuzu gururla söyleyebilmekteyiz.

Metronak, Türkiye çıkışlı sınırdışı nakliye çözümleri için, Dünya'nın her yerine bağlantılı ya da bağlantısız lojistik taşıma sistemleri sayesinde en kazançlı zaman ve bütçe ayrıcalıklarını müşterilerinin hizmetine sunar.

İhracat karayolu parsiyel taşımalarında İstanbul ve Mersin genelindeki birçok üretim noktasından yada belirtilen adresten teslim alınan eşyaları mevcut depolarında paketler, İstanbul ve Mersin’de bulunan ofislerinde uzman kadrosuyla gümrükleme işlemleri tamamlanır ve düzenli olarak organize edilen tarihlerde adrese teslimatı gerçekleştirilir.

Parsiyel, Nakliye, Taşıma Hizmeti Verdiğimiz Ülkeler.

Azarbeycan Parsiyel, Almanya Parsiyel, Özbekistan Parsiyel, Hollanda Parsiyel, Türkmenistan Parsiyel, Suriye Parsiyel, Pakistan Parsiyel, Romanya Parsiyel, Ukrayna Parsiyel, Tacikistan Parsiyel, Yunanistan Parsiyel, Irak Parsiyel, İran Parsiyel, Afganistan Parsiyel, Gürcistan Parsiyel, Ermenistan Parsiyel, Belçika Parsiyel, İtalya Parsiyel, Kazakistan Parsiyel, Kırgızistan Parsiyel, Bulgaristan Parsiyel, Kosova Parsiyel, Makedonya Parsiyel, Hırvatistan Parsiyel, Macaristan Parsiyel, Rusya Parsiyel, Lübnan Parsiyel, Kıbrıs Parsiyel, Ürdün Parsiyel, Katar Parsiyel, Kuveyt Parsiyel, Nahçıvan Parsiyel, Dubai Parsiyel, Suudi Arabistan Parsiyel

 
 
Metronak Teks. Uluslararası Taşımacılık İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.
© 2015 | Sitedeki yazı ve görseller izin alınmaksızın kopyalanıp kullanılamaz. / Tasarım: TBTajans