KAZAKİSTAN NAKLİYE

Metronak, uzman personeli ve yılların verdiği sektör deneyimleriyle Kazakistan nakliye, Kazakistan lojistik, Kazakistan taşıma, Kazakistan Parsiyel yüklerinizi hızlı ve sorunsuz bir şekilde Kazakistan'a taşır.

METRONAK teknolojiye paralel olarak kurumsallaşmayı ön planda tutarak amacına ulaşmıştır. Kapasitesi arttırılan modern nakliye filosu ve organize yapısı ile yurt dışı ve yurt içi taşımacılığında en iyi imkanları sunmayı alıcı - satıcı ve işveren - iş gören memnuniyetini maksimum düzeyde tutacak şekilde hizmette en iyiyi yakalamayı amaç edinmektedir.

Kendi öz varlığımız olan araçlarla başta Kazakistan nakliye, Kazakistan nakliye , Kazakistan Parsiyel ve Kazakistan lojistik, Kazakistan taşıma, hizmetlerini Birleşik Devletler Topluluğu, Türk Cumhuriyetleri , Ortadogu ülkelerine, Avrupaya ve yurtiçi pazara taşımacılık hizmetleri gerçekleştirmektedir.

Hizmete sunacağımız araçlarımız ithalatçı ve ihracatçıların taleplerine cevap verebilecek donanıma sahip olup,hasarlarını teminat altına alabilmek için , taşımalarımızın tamamı CMR sigortası ile nakliye sigortası kapsaminda yapılmaktadır.

Kazakistan karayolu taşımacılığı, Kazakistan nakliye, Kazakistan nakliye , Kazakistan Parsiyel ve Kazakistan lojistik, Kazakistan taşıma, hizmetinde uzman kadromuz size bir telefon kadar yakın. 0324 239 25 25 nolu telefondan ilgili departmanla ilgili sorularınızı yöneltebilir, yükünüzün durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Türkiye'den Kazakistan'a nakliye yapılan başlıca iller; Türkiye Emba, Türkiye Alatau, Türkiye Ridder, Türkiye Temirtau, Türkiye Kostanai

 
 
Metronak Teks. Uluslararası Taşımacılık İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.
© 2015 | Sitedeki yazı ve görseller izin alınmaksızın kopyalanıp kullanılamaz. / Tasarım: TBTajans