SUUDİ ARABİSTAN NAKLİYE

Metronak, uzman personeli ve yılların verdiği sektör deneyimleriyle Suudi Arabistan Nakliye, Suudi Arabistan lojistik, Suudi Arabistan taşımacılık,Suudi ArabistanParsiyel yüklerinizi hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşır.

METRONAK teknolojiye paralel olarak kurumsallaşmayı ön planda tutarak amacına ulaşmıştır. Kapasitesi arttırılan modern nakliye filosu ve organize yapısı ile yurt dışı ve yurt içi taşımacılığında en iyi imkanları sunmayı alıcı - satıcı ve işveren - iş gören memnuniyetini maksimum düzeyde tutacak şekilde hizmette en iyiyi yakalamayı amaç edinmektedir.

Kendi öz varlığımız olan araçlarla Suudi Arabistan Nakliye, Suudi Arabistan lojistik, Suudi Arabistan taşımacılık,Suudi ArabistanParsiyel , Birleşik Devletler Topluluğu, Türk Cumhuriyetleri , Ortadogu ülkelerine, Avrupaya ve yurtiçi pazara nakliye, taşımacılık, parsiyel hizmetleri gerçekleştirmektedir.

Hizmete sunacağımız araçlarımız ithalatçı ve ihracatçıların taleplerine cevap verebilecek donanıma sahip olup,hasarlarını teminat altına alabilmek için , taşımalarımızın tamamı CMR sigortası ile nakliye sigortası kapsaminda yapılmaktadır.

Suudi Arabistan karayolu taşımacılığı hizmetinde uzman kadromuz size bir telefon kadar yakın. İletişim linkimizden ilgili departmanla ilgili sorularınızı yöneltebilir, yükünüzün durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

 
 
Metronak Teks. Uluslararası Taşımacılık İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.
© 2015 | Sitedeki yazı ve görseller izin alınmaksızın kopyalanıp kullanılamaz. / Tasarım: TBTajans