dustra
dustra

20+

Yirmi yılı aşan taşımacılık sektörü deneyimi...

Metronak Uluslararası Nakliye

2003 yılında Hüseyin Altıntaş tarafından kurulan Metronak Tekstil Uluslararası Taşımacılık İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. uzmanlık alanını gün geçtikçe genişletmektedir. Metronak sahip olduğu C2 ve G2 belgeleriyle üyesi olduğu UND, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası, Mersin Deniz Ticaret Odası, AKİB ile sektöründe kalıcı olduğunu ve ileriye yönelik vizyonu olduğunu göstermektedir. Firmamızın merkezi Mersin'de olup İstanbul'da irtibat noktası bulunmaktadır.

Metronak; tüm illerden yurtdışına ve yurtiçinde lojistik hizmetler gerçekleştirmektedir.

  • Yaygın hizmet ağı
  • Nakliye ve lojistik hizmet çeşitliliği
  • Modern araç filosu
  • Yoğun teknoloji kullanımı
  • Sigortalı taşımacılık

Başlıca faaliyet alanları Karayolu Taşımacılığı, Denizyolu Taşımacılığı, Konteyner Taşımacılığı, Parsiyel Ürün Taşımacılığı, Demiryolu Taşımacılığı, Havayolu Taşımacılığı, Frigo Taşımacılık olan Metronak; başta Türki Cumhuriyetler, Ortadoğu ve Avrupa olmak üzere tüm dünyaya lojistik hizmetleri vermektedir.

Metronak, tamamı özmal olan Euro 4 ve Euro 5 standartlarında araç filosu ile taşımacılık hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Şu anda taşıma yaptığımız ülkelere ulaşmak için tıklayabilirsiniz.

Araçlarımızda GPS ile araç ve yük takip sistemlerimiz bulunmaktadır ve sitemizdeki Araç Takip bölümüyle müşterilerime yükleriyle ilgili bilgileri sunmaktayız. Araçlarımızın tamamı CMR sigortası kapsamındadır.

METRONAK

Profesyonel Çözümlerimiz

Müşterilerimizin yük durumlarına göre bütün lojistik süreçlerini takip eder yükleri memnuniyet garantisiyle yerine ulaştırırız.

Sözleşmeli Lojistik01

Şartları önceden belirlenmiş sürpriz yaşatmayan sorunsuz lojistik süreçleri.

Çoklu Hizmet Noktaları02

Birden çok noktada şube ve partnerlerimizle yerinde hizmet...

Yük Takip Teknolojisi03

Yüklerinizi takip teknolojimizle 7/24 her an her yerden takip edebilirsiniz.

dustra

BELGELERİMİZ ÜYELİKLERİMİZ

Metronak; C2 ve G2 belgelerine sahiptir. Ayrıca MTSO, AKİB, MDTO, FIATA ve UND üyesidir.