Vizyon

Vizyonumuz: Ülke genelinde lojistik sektörü açısından liderliği, üstün hizmet kalite anlayışı içerisinde, saygınlığı, başarısı ile ün yapmış, yarattığı farklılıklar ile standart kalıplardan çıkarak kendi standartlarını sektöre uygulattıran, iş dünyası ve ülke ekonomisine katkısı olan uzmanlaşan bir firma olmak.

Misyon

Misyonumuz: Hedeflediğimiz vizyon çerçevesinde kurumsal altyapıyı kurmak, tüm yönetim birimlerinin görev ve sorumluluklarını, eşzamanlı olarak yerine getirmelerini sağlayarak, hedeflere ulaşmak.

Bir hizmet sektörü içerisinde olduğumuzu unutmadan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, çalışmalarımızı bu yönde hızlandırmak, bu bilinçle hareket etmek, bu faaliyetleri sürdürürken de kendi motivasyonumuzu sürekli yüksek tutmaktır.

Firmamızın ülkesine, milletine ve sektörüne faydalı, çalışanlarına ise iyi bir yaşam standardı sağlayabilen bir işletme olabilmesi için, her personeli firmasının bir okul ve kendisinin de bir öğrenci olduğu bilinci ile sürekli yeni bilgi ve öğretilerle donanması gerektiğini bilmeli, bu bilinçle çalışmalı ve benim firmam diyebilmelidir.

METRONAK

Profesyonel Çözümlerimiz

Müşterilerimizin yük durumlarına göre bütün lojistik süreçlerini takip eder yükleri memnuniyet garantisiyle yerine ulaştırırız.

Sözleşmeli Lojistik01

Şartları önceden belirlenmiş sürpriz yaşatmayan sorunsuz lojistik süreçleri.

Çoklu Hizmet Noktaları02

Birden çok noktada şube ve partnerlerimizle yerinde hizmet...

Yük Takip Teknolojisi03

Yüklerinizi takip teknolojimizle 7/24 her an her yerden takip edebilirsiniz.

dustra

BELGELERİMİZ ÜYELİKLERİMİZ

Metronak; C2 ve G2 belgelerine sahiptir. Ayrıca MTSO, AKİB, MDTO, FIATA ve UND üyesidir.